Postav si svou pozici jako z lega. V Internestu děláš, co tě baví

Chceš pracovat s lidmi a pořádat eventy? Víc do marketingu nebo designu? Máš ambice podílet se na vedení firmy? Jen do toho. Pokud je tvoje hlava otevřená, tak jsou otevřené i dveře Internesta. Díky unikátnímu systému klobouků si přizpůsobíš své úkoly i odměnu. Omrkni, jak to u nás funguje a koho zrovna hledáme.

Recepční a markeťák v jednom

Práce na DPP, IČ ale i HPP - Brno

Hodinový kutil

Dlouhodobá práce na DPP nebo IČ (cca 20–40 hodin měsíčně). - Brno

Proč chceš pracovat v Internestu?

Možnost růstu a časová volnost

Můžeš se zaměřit na marketing, vedení lidí nebo třeba design. Dáme ti veškerou podporu i volnost pracovní doby, ale zároveň poneseš zodpovědnost za výsledky. Úkolem každého člena týmu je 100% spokojenost hostů.

Jasná vize a velké plány

A ty můžeš být jejich součástí. Plánujeme expanzi – rozšíření ubytování v Brně, lesní domky a posedy. Budeme růst ve městě a zapustíme kořeny i v přírodě. Hledáme ambiciózní lidi s otevřenou hlavou, kteří nám s tím pomůžou.

Pohodové pracovní prostředí

Úsměv nenasazujeme jen pro hosty, máme ho ve své DNA. Proto se naši zaměstnanci do práce těší na hosty i na své kolegy. Společně strávený čas nás posouvá, ať už řešíme rozbité dveře, event nebo přípravu vánočního večírku.

Co říkají o své práci Nestíci?

Jsme otevřená firma a se svými lidmi si povídáme. Co jim v Internestu podle vlastních slov nejvíc chutná?

Možnost rozvoje, míra svobody a zodpovědnosti. Dostanou se k různorodé práci a procvičí si soft i hard skills. Od komunikace s klienty v angličtině přes přípravu snídaní po plánování eventů.

Vedení pomáhá, reaguje na podněty a řeší kritiku. Kdokoliv může přijít s nápadem a mluvit o čemkoliv.

Přátelské pracovní prostředí, kde je zábava, lidé se navzájem podporují a společně směřují k cíli – 100% spokojenosti hostů.

Šéf Radek prý trochu připomíná doktora Goodwilla ze seriálu New Amsterdam – „How can I help?“

Zároveň se ale upřímně shodují, že práce je někdy nad hlavu. Proto vznikl nový systém klobouků, který rozděluje úkoly. Pokud si dobře odvedeš svou práci, dostaneš také dobře zaplaceno.

Jak funguje systém odměn

Na tvých dovednostech bude stát i tvá mzda. Rychle se můžeš dopracovat i na 220 Kč/hod a víc, vše záleží na tvém mindsetu.

Vybereš si náplň práce

Z desítek činností si poskládáš svou pracovní pozici podle toho, kterým směrem se chceš rozvíjet.

Dostaneš odměnu za splněné úkoly

Tvoje odměna se odvíjí od toho, kolik splníš úkolů. Čím více si toho naložíš, tím více si vyděláš.

Vyzkoušíš a uvidíš

Své úkoly a zodpovědnosti si můžeš postupně měnit, když zjistíš, že se chceš vydat jiným směrem.

Nastavíš si i pracovní dobu

Kromě činností si nastavíš také pracovní dobu. Základem je aspoň pár hodin na recepci, jinak můžeš pracovat podle sebe.

S kým se budeš potkávat

Radek

Radek

Zakladatel, ředitel, ale i řešitel problémů a podle některých best boss ever. Radek v tom vždy jede s tebou a je připraven pomoct. Zároveň se od něj hodně naučíš. Přečti si jeden starší rozhovor a zjistíš, jak tvůj budoucí šéf o podnikání přemýšlí.

Kateřina

Kateřina

Katka je Radkova pravá ruka a taková naše máma. Bez ní by Internesto nefungovalo. Kromě toho, že se už 5 let stará o spokojenost hostů a řeší možné i nemožné problémy, drží pohromadě také celý náš tým. Podrží tě v začátcích a vždycky pomůže.

Lucie

Lucie

Miluji cestování, takže vím, že ubytování je alfou a omegou celého zážitku. Proto se v Internestu starám o to, aby váš pobyt byl co nejpříjemnější.

Radek mladší

Radek mladší

Radek je laskavý recepční, ale také dříč, a detailista, díky kterému je vždy vše tip ťop. Jeho slavné snídaňové cheesecaky nevyjímaje. Radek se vedle práce v Internestu živí jako herec, takže má pořádnou vyřídilku a rád si s tebou popovídá o čemkoliv. Třeba o tvé nové práci.

Míša

Míša

Máte už dost města? Přijďte za mnou! Ráda Vám poradím, kde v Brně a okolí načerpat energii z přírody.

Zuzana

Zuzana

Pečlivá kreativní designérka na mateřské Zuzka se stará o to, aby pokoje byly perfektně vymazlené. Třeba aby Chrám relaxace byl správně vyzenovaný a Kouzelné místečko mělo ten správný magický vibe. Někdy ale řeší také zapeklité problémy hostů. Třeba proč není v Becherovce plná láhev Becherovky.