Poznej Internesto

Jsme (jako) rodina

Staráme se

Staráme se

Uděláme pro tebe, co ti na očích uvidíme. Vyzvedneme, pomůžeme, pochválíme, obejmeme. Ke každému cestovateli přistupujeme s tolerancí a vstřícností.

Dělíme se

Dělíme se

Kromě pokojů se dělíme i o rady, tipy a zkušenosti. Když budeš chtít, vezmeme tě s sebou na koncert, pivo i na návštěvu k babičce.

Troufáme si

Troufáme si

Víme, že cestování je hlavně o netradičních zážitcích a neopakovatelných zkušenostech. Neustále proto vymýšlíme, jak ti ukázat Brno v novém světle. Troufáme si jít o krok dál než ostatní.

Instagram a Facebook

Sleduj hashtag #internesto facebookOdebírej instagramSleduj nás

Poznej rodinu

Lidé, kteří stojí za Internestem

face

Radek Danč

Každá rodina potřebuje někoho, kdo jí ukazuje směr. Radek nejenže ukazuje směr, ale také zajišťuje, aby se tam rodina skutečně dostala, Obvykle ho zastihnete jak domlouvá nová partnerství a výhody pro naše návštěvníky.

Head of the family

face

Ondra Přikryl

Ondra je spolutvůrcem myšlenky tématických apartmánů a zážitků. Stará se především o to, aby se lidé z celého světa dozvěděli, že toto unikátní místo v Brně najdou, a aby své dojmy nadšeně šířili dál.

Marketing Overlord

face

Simi Kumpanová

Kdyby bylo Internesto člověkem, Simi by byla jeho srdcem. Ona je obvykle tou osobou, která tě uvítá, obejme a rozesměje. Simi je zkrátka tím člověkem, který se postará, že tvůj pobyt v Brně bude úžasný.

Big mom

face

Iren Fukarová

Znáte ty typy lidí, kteří jsou neskutečně kreativní a spokojí se jen s dokonalým výsledkem? To je Iren. Do Internesta přináší při navrhování našich nádherných apartmánů všechen svůj talent. Ona je důvodem, proč se cestovatelé přijíždějí.

Design angel

Ozvi se nám

Dej o sobě i svých plánech vědět

V případě, že váháš, není ti něco jasné nebo bys potřeboval poradit, ozvi se nám. Společně jistě najdeme řešení i těch nejzapeklitějších otázek a problémů – od stvoření světa až po možnosti parkování v okolí. Naše Internesto rodina je vybavena velkým množstvím jazyků i bohatou představivostí, takže se určitě domluvíme.

Rezervace

Internesto

Kačí, Zoli, Verča, Tom
Telefon:
+420 605 287 127
E-mail:
Adresy apartmánů:
Veselá 14, Brno | Veveří 17, Brno
Úplné kontaktní informace

Otázky? Zeptej se nás